Nişan Tepsi

Nişan Tepsisi Seti

Değişik özelliklerde ve değişik malzemeler kullanılarak oluşturulmuş veya tasarlanmış nişan tepsileri evlenecek çiftler tarafından set olarak da tercih edilmektedir. Tepsi haricinde içinde yüzük yükseltici, kırmızı kurdele ve makas bulunan nişan tepsisi seti, damat kahvesi için hazırlanmış nişan kahve tepsisi ile set halinde satılmaktadır. Birbirine uyumlu hazırlanan nişan kahve tepsisi ve nişan tepsisi, kız isteme öncesinde herkesin dikkatini çekecek model ve tasarımlar ile istenirse özel olarak da tasarlanıp hazırlanabilir. Farklı özelliklere sahip nişan tepsisi, süslü makas, kırmızı kurdele, yüzük yükseltici, yüzük, isimlerin baş harfleri ile özelleştirilmiş, çiçeklerle süslü ve set halinde görsel bakımdan da oldukça zarif, şık ve asil görünümlü nişan tepsisi seti modelleri çeşitlilikleri ile göz dolduruyor. Her bütçeye uygun özelliklerde bulabileceğiniz nişan tepsisi seti Tutasarım’da sizleri bekliyor. Epoksi, gümüş, mermer, ahşap, cam, ayna gibi birbirinden farklı özelliklere sahip malzemeler kullanarak çiçek, kurdele, taş ve boncuklarla süslemesini yaptığımız birbirinden farklı ve kaliteli nişan tepsisi seti ve nişan kahve tepsisi modellerimiz ile bu özel gününüzü daha özel bir hale getirin. En güzel ve en kaliteli nişan tepsisi seti avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor.

Nişan Tepsisi Modelleri

Evlenecek çiftlerin ilk göze çarpan, makas, kurdele ve yüzüğün konduğu, herkes tarafından merakla beklenen nişan tepsisi modelleri çeşitlilik bakımından oldukça fazladır. Aynalı nişan tepsisi asil ve zarif duruşu son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden biridir. Gösterişli ve ihtişamlı nişan törenleri için tercih edilen epoksi nişan tepsisi en yeni modeller arasındadır. Kişiye özel tasarlanarak hazırlanan mermer nişan tepsisi sade görünümü, isim detayı ile sadelikten hoşlanan çiftler için hazırlanmaktadır. Genellikle kış aylarında tercih edilen gümüş nişan tepsisi taş ve çiçeklerle süslenerek hazırlanır ve nişan sonrasında da kullanılabilir olması özelliği ile tercih edilir. Ahşap nişan tepsisi, cam nişan tepisi gibi daha farklı çeşitleri de bulunan nişan tepsisi fiyatları ise kullanılan malzemeye, süslemeye, makaslı, set ve içeriğine göre değişmektedir. Bütçeniz oranında satın alabileceğiniz her türde nişan tepsisi bulunmaktadır. Özel tasarlanmış nişan tepsisi fiyatları ise normalden biraz daha pahalı olmaktadır. Tasarımın içeriği, kullanılan malzemeler ve süslemeler yine özel tasarım nişan tepsisi fiyatları bakımından standart nişan tepsilerine göre fark gösterir.

Nişan Tepsisi

Dünyanın neresine giderseniz gidin her ülkenin kendine göre kutladığı özel günler vardır. Ülkemizde kız isteme, söz kesme, nişan, gelin alma, damat çıkma, düğün gibi özel günlerde uyguladığımız birtakım gelenekler vardır. Gelenekler bir ülkenin kültürünü de oluşturur aynı zamanda. Ülkemizde de uyguladığımız bu gelenekler saygı duyulduğunda çok ilgi çekici olabilmektedir. Ülkemizde atalarımızın geleneğini sürdürerek evlenmek isteyenler veya yaşatmak isteyenler, kültürel geçmişlerinden örnekler alarak hatıralarda yaşanacak güzel anlar için özellikle hazırlanırlar. Ülkemizde düğün öncesinde evlenecek çiftler arasında yüzük takılarak çiftlerin birbirine bağlılığı kutlanır. Nişan süresince ailelerin birbiriyle tanışması ve kaynaşması da sağlanır. Herkes için önem taşıyan nişan merasimi zaman içinde hatırlanması açısından büyük önem taşır ve bu özel gün için özel hazırlıklar yapılır. Nişan tepsisi de bu özel günde kullanılacak önemli bir parçadır. Nişan tepsisi farklı malzemeler ve maddeler kullanılarak hazırlanmış kurdele ve çiçeklerle süslenmiş farklı tarz ve modellerle hazırlanır. Set olarak da tercih edilebilen nişan tepsisi yüzüklerin sergilendiği ve herkes tarafından ilgi gören göz önündeki en önemli aksesuarlardan biridir. Günümüzde evlenecek çiftlerin zevkine göre tasarlanmış ve süslenmiş birçok nişan tepsisi bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir