Nişan Hediyelikleri

NİŞAN HEDİYELİK FİKİRLERİ

Nişan hediyelikleri çiftlerin en mutlu günlerinden biri olan nişan töreninin olmazsa olmazıdır. Mutlu çiftler bu törenlerinde misafirlerine, akrabalarına ve ya arkadaşlarına bir ömür boyu mutluluklarının sembolü olarak nişan hediyelerini takdim ediyor. Bu hediyeler nişan töreni yapacak kişilerin izlerini taşımanın yanı sıra bir ömür unutulmayacak hatıra olarak ta kullanılmaktadır. Özel tasarım olarak bu hediyeler en mutlu günlerin geride kalan izlerini bir anı olarak hayatımızda tutuyor. Evliliğe adım atacak olan çiftlerin evlilik öncesi kutlaması olarak ta bilinen nişan töreni bir çok hediyelik modelini de beraberinde getiriyor.

Bu modeller arasından seçim yapmak kimileri için zor olabiliyor nişan hediyelik fikirleri yazımızda bu sorunu çözeceğiz.

İşte sizin için hazırladığımız birbirinden güzel 2023 kreasyonu nişan hediyelik fikirleri;

Nişan Hediyelik Magnet

Törenlerde son zamanların en çok tercih edilen modellerinden birisi nişan hediyelik magnet ürünleridir. Çiftlerin isminin ve tören tarihinin yer aldığı bu süslü magnetler şık ve zarif oldukları için tercih sebebi olmaktadır. Çiçekler ve nazar boncuğu gibi süslemeler ile birlikte tasarlanan hediyelik magnet ürünleri kutlama sonrası hatıra olarak misafirlerin dolaplarında yer almaktadır.

Lavanta Kesesi

Hediyelik lavanta keseleri bir çok tasarımı da beraberinde getiriyor. Çift isimlerinin yer aldığı modelleri bir hayli tercih edilmektedir. Lavantaların hoş kokusu ve kesenin güzel süslenmesi çiftlerin bu ürünleri tercih etmesinin nedenlerinden birisidir. Hasır, kordon ve kurdele gibi malzemeler ve çeşitli süs malzemeleri ile kombin edilen hediyelikler bir hayli seviliyor.

Kokulu Sabun

Mutlu günlerin vazgeçilmezi olarak kokulu sabunlar nişan hediyelikleri olarak ta kullanılmaktadır. Çeşitli kutular içerisinde konsepte özel süslemeleri ve çiftlerin ismini taşıyan bu hediyeler son zamanın trendi olarak kendini göstermekte. Birbirinden farklı tarzda modeli bulunan bu ürünler tamamen tercihe göre özel ve ya hazır malzemelerle süslenmektedir.

Hediyelik Mum

Hediye olarak son zamanların en fazla tercih edilen ürünleri arasındadır. Çeşitli kavanoz ve cam kutular içerisinde şık süslemeler ile törenlerinize mükemmel hava katacağınız bu ürünlerde tasarım yelpazesi bir hayli geniştir. Kış çiçekleri ve ya bahar çiçekleri gibi süslemeler ile farklı konseptlerde hazırlanmaktadır. Geleneksel kutlamalar yerine kokteyl tarzı bir törenlerde bir çok şık nişan hediyelik mum modeli bulabilirsiniz.

Nişan Hediyelik Kuran Seti

Türk örf ve adet geleneklerinde kuran seti bir çok alanda hediyelik olarak kullanılmaktadır. Sıradan bir hediyenin yanı sıra bunlar derin mana ve anlam taşımaktadır. Akrabalarınız, aileniz ve arkadaşlarınız için bu hediyeler sizden bir parça olarak iz bırakmaktadır. Nişan hediyelik kuran seti genelde Kuran-ı kerim ve tespih ile beraber sunulmaktadır. Kültürümüzün bir parçasını yansıtan ve taşıyan bu hediyelikler insanların evlerinde en güzel yerleri almış olacaktır.

Özel Tasarım Nişan Hediyelikleri

Tüm fikirlerde en önemli kısım bu törenin başrolleri olan çiftlerinin fikirleridir. Tutasarım bünyesinde hazır olarak ve ya istediğiniz fikirler doğrultusunda hediyelik ürünlerini özel olarak birebir tasarlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir