Lohusa Seti

Lohusa Terlik Taç Seti

Lohusa, bebek bekleyen annelerin doğumdan sonra geçen 6 haftalık süreye denir. Lohusa dönemi dediğimiz bu süre içinde annenin vücudunda oluşan fizyolojik değişimler ortadan kalkarak eski haline dönmeye başlar. 6 haftalık süre içinde annenin yaşadığı duygusal değişimler, sorumluluklar ve yaşam tarzının değişmesi hormonel değişikliklerin nedeniyle oluşmaktadır. Ancak 6 hafta sonrasında yeni yaşam tarzına uyum sağlayan annelerin lohusa dönemi biter. Lohusa döneminde anneler kendileri için rahat edecekleri özel kıyafetler seçerler. Piyasada komple lohusa seti olarak bulunabilen konsept ürünler içinde; lohusa terlik, lohusa taç, lohusa pijama, lohusa gecelik, lohusa sabahlık, lohusa şerbeti ile bebek kıyafetleri bulunur. Lohusa terlik taç seti birbirine uyumlu konsept olarak çiçek, kurdele ve tüylerle süslü olarak bir arada olur. Lohusa terlik taç seti genellikle hastane çıkışında giyilir. Annenin rahatı için hazırlanan lohusa taç terlik seti, 6 haftalık dönemde kullanılmaktadır. Lohusa tacı; halk arasında yaygın olan al basması diye nitelendirilen bir inanış ile annenin kötü rüyalar görmesini engellemek amacıyla kullanılır. Genellikle içinde kırmızı renk kullanılan lohusa tacı rüyada iken korkuya neden olan şeyin kırmızıdan hoşlanmadığı düşünülerek anneye kırmızı kurdele veya kırmızı lohusa tacı alınır. Lohusa tacı terlik ile uyumlu olması açısından bir arada tercih edilir. Lohusa terlik seti en ucuz ve avantajlı fiyatlarla Tutasarım’da sizleri bekliyor.

Anne Bebek Lohusa Seti

Anne için hazırlanan lohusa taç terlik seti istenirse bebek eşyaları da dahil kombin olarak hazırlanabilir. Anne bebek lohusa seti içerisinde lohusa terliği, lohusa tacı, bebek patiği, bebek tulumu bulunur. Bebeğin cinsiyetine göre pembe ve tonları ile mavi ve tonları olarak hazırlanır. Özellikle beklenenden daha uzun süre hastanede kalması gereken anneler tarafından tercih edilen anne bebek lohusa seti sağlık açısından kaliteli ve hijyenik olmalıdır. Annenin giydiği ve yaşadığı her şey direk bebeği etkileyeceği için satın alınan lohusa seti kanserojen madde üretmeyen tarzda olanları tercih edilmelidir. Anne bebek lohusa seti hastane dışında bebek mevlidi için de kullanılmaktadır. Bu nedenle süslemeleri aynı ve birbirine uyumlu ürünler seçilmektedir. Piyasada set halinde satılabilen lohusa seti istek üzerine özel tasarımlarla da hazırlanabilir. Tutasarım sizlere kaliteli, hijyenik, birbirine uyumlu özel tasarım anne bebek lohusa seti hazırlayabilir ve özel kutu içinde teslim edebilir. Sizler için en iyisini düşünüyor, kaliteliyi ve sağlık açısından da hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan özel olarak anne bebek lohusa seti hazırlıyoruz. Lohusa taç terlik seti anne ve bebeğin anılarda mükemmel hatırlanmasını sağlıyor.

İsim Yazılı Lohusa Taçları

Doğum ve aileye yeni katılan bebek için özenle ve her detay ince ince düşünülerek yapılan hazırlıklar bu yeni doğum yeni başlangıçları özel kılacak oluşumlara neden oluyor. Yaşanılan mutlulukların dışarıya aktarımı olarak da görülen bu özel gün ve yapılan etkinliklerde kullanılan her şeyin de özel olması istenir. Kendilerini olduğu kadar sevdiklerini de o kadar özel hissetmelerini sağlamak amacıyla yapılan hazırlıklar ise gerçekten her geçen gün çıkan yenilikler ile karşımıza geliyor. İsim yazılı lohusa taçları da bu yeniliklerden biridir. Annenin veya bebeğin isminin yazılı olduğu bu özel sim yazılı lohusa taç terlik seti özgün tarzları ile tercih edilmektedir. Üzerinde sadece annenin ismi yazılabildiği gibi, “Ali’nin annesi”, “Ayşe’nin annesi” gibi yazılarla da hazırlanabilmektedir. Canlı renklerde, çiçekli, küpür dantelli, kurdeleli, tüylü şekillerde hazırlanabilen isim yazılı lohusa taçları ve lohusa terlik seti en ucuz ve en rahat modelleri ile Tutasarım’da sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir