Kapı & Duvar Süsü

Kapı & Duvar Süsleri Nedir?

Kapı & duvar süsü nedir sorusunu basitçe açıklayacak olursak dekorasyon amacıyla kullanılmakta olan ürünlerdir. Bu ürünler beraberinde bir çok tasarım ve seçenekleri sizlere sunmaktadır. Kapı süsleri kullanıldığı alanın şık ve cazip görünmesinde etkili olmaktadır. Bu ürünler sektörde alıcısına en fazla seçenek sunan ürünlerin en başında gelmektedir. Bunlar kısaca renk, tasarım, malzeme kalitesi gibi seçeneklerdir. Kapı süsleri kullanıldıkları alanlarda şık ve zarif bir görünüm sağlamaktadır. Bu nedenle kapı süsleri hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Bu ürünlere müşteri talepleri giderek artmaktadır. Örnek olarak kapı süsü denildiğinde akıllara evlerimizin dış kapılarını süsleyen dış kapı süsleri gelmekteydi ancak bu talepler doğrultusunda bebek kapı süsleri, iç kapı süsleri, özel tasarım kapı süsleri, iş yeri kapı süsleri vb. gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Özel Tasarım Kapı ve Duvar Süsü Nedir?

Özel tasarım kapı süsü ve duvar süsü müşterilerin istekleri doğrultusunda olarak üretilen süslerdir.

Bu ürünlerin bir diğer adı kişiye özel kapı süsüdür. Müşterilere bu noktada çok geniş bir seçenek alanı tanınmaktadır. Tutasarım firması sizler için bir çok özel tasarım kapı süslerini üretmektedir. Bu alternatiflere bakacak olursak aynalı kapı süsleri tamamen çerçeve içi aynalı üstünde isim yazılı istenen aksesuarlar ile süslenerek çok zarif ve şık bir görünümü yansıtmakta genel olarak iç kapı süsü olarak kullanılmaktadır. Çelik kapı süsleri ise sağlam ve dayanıklı malzemeler ile üretilmekte dış kapı süsü olarak kullanıldığı için misafirlerinize ailenizi yansıtan şık bir görünümün yanı sıra uzun süre kullanılmasını sağlamak amacıyla dayanıklı olarak üretilmektedir. Çiçekli kapı süsü tasarımları ise zarif bir görünüm katmaktadır.

İşte bazı kişiye özel üretim kapı ve duvar süsleri ;

Özel Tasarım Kapı & Duvar Süsü Çeşitleri

Örnek olarak mevsim çiçekleri, bahar çiçekleri, kış çiçekleri ve aksesuar olarak kozalak ve yaprak vb. gibi bir çok ürünü seçmenize olanak sağlamaktadır. Çiçekli kapı ve duvar süsleri için çoğu zaman hasır ve makrome ip tercih edilmektedir. İsimli kapı süsleri ürünlerine bakacak olursak aslında bu ürünler saydığımız diğer ürünlerin olmazsa olmazı gibi görünmektedir. Çünkü yapılan her çeşit kapı süslerinde müşterilerin istekleri arasında isim ve yazı olmaktadır. Bunlara hoşgeldiniz kapı & duvar süsleri ve ya isimli kapı süsleri olarak görmekteyiz. Ancak isimli kapı süsleri çocuk ve bebek kapı süslerinde daha fazla talep görmekte ve kullanılmaktadır. Bebeğin isminin kapı süsü üzerine istenilen malzemeler ile yazılması beklenmektedir. Işıklı kapı süsleri bir diğer adı ile ledli kapı süsü ürünü çok hoş ve zarif bir görünüme sahiptir. Bu ürünler bebek odalarında, ofislerde ve özel günlerde kullanılmaktadır.

Kapı & Duvar Süsü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Online alışverişler kapsamında müşterilerin bir çok detaya dikkat etmesi gerekmektedir. Kişiye özel kapı süslerini bir çok yerde görmekteyiz. Bunlar içinde sosyal medya ağları, pazaryerleri ve e-ticaret siteleri bulunmaktadır. Bu durumda müşteriler sosyal ağı güçlü olan firmaları tercih etmelidir. Sosyal medya ağları olan ve e-ticaret sitesi kullanan firmalar diğerlerine nazaran daha güvenilir durumdadır. Tutasarım e-ticaret sitesi Webiosoft e-ticaret çözümleri tarafından oluşturulmuştur. Müşteriler kapı süsü seçerken en başta ne istediklerine karar vermelidirler. Bu ürünleri nerede ve hangi amaçla kullanacağına karar veren müşteriler ürün seçiminde yolun yarısına gelmiştir. Bu seçimler yapıldıktan sonra ürüne dair seçimler yapılmalıdır. Bu seçimler renk, tasarım, desen, boyut ve malzeme tercihleridir. Uzun süre kullanılacak kapı süsü için dayanıklı malzemeler ile yapılmış kapı süslerini tercih edilmelidir. Bebek kapı süslerini tercih edilecekse bebek ya da çocuk odalarının kapısına asılabilecek çizgi film, hayvan figürlü, eğlenceli, bilim kurgu desenli ve eğlenceli tasarımlar kullanılabilir.

Kapı & Duvar Süsleri Fiyatları

Kapı süsleri fiyatları modele, tasarıma ve kullanılacak malzemeye göre farklılık göstermektedir. Özellikle kullanılan malzemeler bu fiyatlar üzerinde etki eden faktörlerin başında gelmektedir. Kapı süsleri dekoratif olarak kullanılmasının yanında bilgilendirme ve uyarıcı anlamda da kullanılmaktadır. Kapı & Duvar süsleri bir çok alana ve konsepte özel olarak uygulanmaktadır. Bu bağlamda bu ürünlerin hangi alanda kullanılacağından hangi amaçla kullanılacağı ve hangi malzemeler ile üretileceği tamamen seçenekler ile sizlerin elindedir. Bu seçenekler ise fiyatların değişmesinde etkin olabiliyor. Tutasarım‘da fiyat filtrelerini ve azalan ve artan fiyat paritelerini kullanarak bütçenize uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Tutasarım online whatsapp sipariş hattını kullanılarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

4 Yorumlar “Kapı & Duvar Süsleri Nedir?

 1. Defne dedi ki:

  Çok açıklayıcı ve bilgilendirici bir yazı olmuş aslında bu bilgilendirmenin yanında yaptıklarınızı da anlatmanız alışveriş yapmamda etkili oldu ancak fiyatlar kısmında net olarak bir miktar belirtseniz diğer ilgilenenler için daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Güzel yorumun için çok teşekkür ederiz defne, kapı süsü modelleri çok fazla çeşitten ve fazla seçenekten oluştuğu için net olarak bir fiyat aralığı verebilmemiz mümkün değil ama en uygun fiyat avantajları ile sizlere hizmet vermiş olmaktan gurur duyuyoruz.

 2. Gizem dedi ki:

  Yararlı ve bilgilendirici yazı olmuş sorularıma cevap bulabildim teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir