Kişiye özel ürünlerin tasarımını ve uygulamasını yapan firmamızın ürünleri isteyenlere özel olarak tasarlandığından ötürü değişim ve ya iade hakkı bulunmamaktadır.

Ürün İade Şartları
Ürün iadelerinde kişiye özel tasarım ürünlerin iadesi ve ya değişimi kabul edilmeyecektir. Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.
Para iadesi yalnızca ayıplı veya hatalı ürünlerde yapılmaktadır.

Ürün Değişimi Nasıl Yapılır?
Aldığınız ürün kişiye özel tasarım olmaması durumunda değişime tabidir. Farklı bir ürünle değiştirme yapılmamaktadır.
İndirimli ürünlerde değişim yapılmamaktadır.
Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paket haline getirerek; kutunun içerisine faturanızı, sipariş numaranızı ve değiştirmek istediğiniz ürünün model kodunu ve numarasını belirterek mağazamıza göndermenizi rica ederiz.
Ürün kontrolü yapıldıktan sonra değişiminiz yapılıp size tekrar gönderilecektir.
Değişimlerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır. Karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.
Ürün takibi kolaylaştırma amaçlı olarak ürün iadesi/değişimi söz konusu olduğunda lütfen ürünü kargoya vermeden önce bizimle irtibata geçin.
TUTASARIM firmasına ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.