[helpie_notices group_id=’131’/]

Nişan Hediyelikleri İçin Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Nişan hediyeliği olarak ne dağıtılır?
  Nişan hediyelikleri kategorisinde bir çok seçenek bulunuyor. Zevkinize ve konseptinize uygun olarak hediyelik seçimi yapabilirsiniz. Kolonya, sabun, kokulu mum, isimli magnet, lavanta kesesi, kuran ve tespih seti, kolonya şişesi, kahve seti, cam tasarımları ve resimli çerçeve gibi hediyelik çeşitlerini düşünebilirsiniz.
 • Nişan hediyelikleri ne zaman dağıtılır?
  Söz ve nişan hediyelikleri genel olarak merasimin gerçekleştiği gün dağıtılmaktadır. Misafirlerin ilk geldiği andan merasimin bitişine kadar geçen süreçte hediyelikler dağıtılır. Bu özel günde dağıtmak ve unutulmaz bir hatıra bırakmak için nişan hediyeliklerinin alınması oldukça önemlidir.
 • Nişan hediyeliklerini seçerken nelere dikkat edilmelidir?
  En özel günlerden  birisini temsil edecek olan hediyelikler günün anlam ve önemine uygun olarak özenle seçilir. Bu seçim yapılırken nişan töreninin konsepti ve çiftlerin zevki göz önünde bulundurulmalıdır. Düğün nişan hediyelikleri kullanım açısından çiftleri en iyi ifade edecek şekilde seçilmelidir. Tarzını ve zevkinizi yansıtan hediyeleri belirleyebilirsiniz. Bir çok seçenek bulunduğundan hediyeliklerin özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır.
 • En ucuz söz nişan hediyelikleri nelerdir?
  Nişan hediyelikleri kategorisi içerisinde bir çok farklı tasarımda hediyelik bulunur. Çok sayıda seçenek farklı fiyat aralıklarını da beraberinde getiriyor. Bu nedenle kesin olarak bir nişan hediyeliği önermek mümkün değildir. Çiftler zevklerine en uygun ürünleri kullanıyor ve tören konseptine göre seçim yapıyor. Ürünleri toplu olarak almak fiyatları aşağıya çeken bir unsurdur. Kişiye özel olarak tasarlanan nişan hediyeliklerinde az maliyetli süslemeler seçildiği takdirde fiyat bir hayli düşmektedir.