Bebek Hediyelikleri

Bebek Doğumunda Ne Dağıtılır?

Dünyanın en güzel duygularının arasında şüphesiz bebek sahibi olmak vardır. Hamilelik süreci sonunda aileye yeni katılan birey için hastaneye gelen bir çok ziyaretçiye bebek doğum hediyelikleri sunulur. Bu yazıda Bebek Doğumunda Ne Dağıtılır? sorusuna cevap bulacağız. Akrabalar ve arkadaşlar gibi misafirler doğum sonrası hayırlı olsun ziyaretlerini gerçekleştirir. Kültürümüz gereği bu ziyaretçiler bebek görmeye hediye getirirken bebek ailesi de doğum sonrası bebek doğum hediyeliklerini sunar. Yazımızda bebek doğum hediyeliklerini sizin için listeledik sizde hoşunuza gideceğini düşündüğümüz ürünleri inceleyebilirsiniz. İlginizi çekecek bebek hediyelik fikirleri;

Bebek hediyelik lavanta kesesi

Bebek lavanta kesesi ürünleri, bir kese içerisine taze olarak koyulan lavantaların eşsiz kokusu ile vazgeçilmez bir bebek hediyeliğidir. Bebeğin isminin yer aldığı lavanta kesesi son zamanların trend hediyeliği arasındadır.

Bebek hediyesi mumluk

Bebek görmeye gelen misafirlere verilen son derece şık bir üründür. Hediyelik mum ürünleri çokça talep görmektedir. Bebeğin isminin yer aldığı bu ürünler dekoratif anlamda da kullanılmaktadır. Bu ürünler genelde bebek sahibi ailenin bir hatırası olarak ziyaretçilerin evlerinde yerlerini almaktadır.

Bebek hediyesi sabun

Doğum sonrası bir çok misafir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirir. Kısa süreli bu ziyaretlerde bebeğe ait hediye hatıralar dağıtılıyor. Bu hatıraların arasında çok şık bebek hediyelik sabun ürünleri yer almaktadır. Bir çok seçeneği olan bebek hediyesi sabun ürünleri doğum sonrası tercih edilen önemli hediyelikler arasındadır. Bebeğin isminin yer aldığı bebek sabun ürünleri hasır, kurdele ve ya çiçek gibi isteğe bağlı ürünlerle dizayn edilmektedir. Güzel kokusu ve şık görünümü ile son zamanların en fazla tercih edilen ürünleri arasındadır.

Bebek hediyelik anahtarlık

Bebeğin doğduğu gün dağıtılan hediyelikler arasında en kullanışlı olanlardan biriside bebek hediyelik anahtarlık ve ya isimli bebek anahtarlık ürünüdür. Bebeğin isminin olduğu ve ya çeşitli aksesuarlar kullanarak üretilerek yapılan bu ürünler beğenilen hediyelikler arasındadır.

Bebek hediyesi kolonya

Hastanede ve evde dağıtmak için bebek hediyeleri içerisinde sıkça kullanılmakta olan bebek hediyesi kolonya ürünleri iki parça halinde müşterilere sunuluyor. bebek hediyelik kolonya ürünü sadece şişe olarak ta sunumu yapılırken direk kullanıma hazır kolonya olarak ta sunulmakta. Süslü kolonya şişeleri şık görünümü içinde de tercih sebebi oluyor.

Bebek hediyesi oda kokusu

Oda kokuları hediyelik ve ya hediyelik tütsüleri dekoratif olarak ta evlerde kullanılıyor. Bebek sahibi aileler bebek hediyelik oda kokusunu sevdiklerine verirken onların ihtiyaçlarına yönelik bir hediye tercihi yapmış oluyor.

Bebek hediyesi çikolata

Gelen misafirlerinize ikram etmek için hediyelik bebek çikolatalarını kullanabilirsiniz. Lezzetli bir bebek çikolatası ile misafirlerinizin damağını tatlandırabilirsiniz. Doğum sonu ikramlıkları arasında en fazla çikolata tercih edilmektedir.

Bebek doğum hediyelikleri magnet

Bebeğinizin isminin ve ya fotoğrafının yer aldığı magnetler akrabalarınızın dolaplarında yer alacaktır. Ev gezmelerinde herkes buz dolaplarının üstünde çeşitli bebek magnetlerini görür. Akrabalara ve arkadaşlara verilen bu magnetler bebeğinizin ve ailenizin hatırası olarak evlerde saklanmaktadır.

İsimli Pleksi Bebek Hediyelik Magnet

Bebek doğumunda ne dağıtılır ve ya hangi bebek ikramlıkları tercih etmeliyiz sorularının cevabını bu yazıda verdik.

Doğum sonrası hastane hediyelikleri arıyorsanız Tutasarım.com web sayfasındaki ürünleri inceleyip online olarak sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir